LION HILL to dynamiczna firma działająca na krajowm i zagranicznym rynku Nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, ponieważ satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Posiadamy niezbędną wiedzę merytoryczną oraz praktyczne doświadczenie w obsłudze podmiotów w zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, doradztwa oraz realizacji inwestycji.

Specjalizacja wewnętrzna biura gwarantuje najwyższy poziom jakości oraz największy wybór ofert. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne i prawne, podmioty polskie i zagraniczne. Spełniamy normy i wymagania w kwestii regulacji prawnych dotyczących prowadzenia działalności obrotu nieruchomościami.

Do grona klientów firmy można zaliczyć firmy z branży deweloperskiej, logistycznej, spedycyjnej, budowlanej, banki i instytucje finansowe oraz firmy produkcyjne, handlowej i usługowej oraz osoby fizyczne.

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów współpracujemy między innymi z bankami, doradcami finansowymi, instytucjami publicznymi, rzeczoznawcami majątkowymi, biurami notarialnymi, mediami oraz agencjami reklamowymi.

Ponadto doradzamy w inwestycjach zarówno osobom fizycznm jak i firmom.


W tym zakresie przygotowujemy projekty inwestycyjne, współpracujemy z wieloma znanymi w europie i na świecie pracowniami architektonicznymi oraz firmami z branży wykonawczej.

Bezpośredni kontakt z  kancelariami prawnymi, notarialnymi oraz doradcami podatkowymi zapewnia niezawodną obsługę prawną.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wiedząc, że znajdzie Państwo w nas godnych zaufania partnerów.